وبلاگ

مزایای خرید کیلس استارت چیست؟

مزایای خرید کیلس استارت

 

صنعت خودروسازی همواره به دنبال تغییر و تحول در جهت رفاه بیشتر مشتریان بوده است. این تغییر و تحول ها در زمینه های مختلف ازجمله فنی، امنیتی، ظاهری و تجهیزاتی انجام می شوند. بسیاری از ما با این تجهیزات پیشرفته صنعت خودروسازی نا آشنا هستیم. سیستم کیلس استارت یکی از تحولات جدید صنعت خودروسازی است که در اکثر خودروهای وارداتی وجود دارد. در این مقاله، بیشتر در مورد مزایای خرید کیلس استارت خودروها صحبت می‌کنیم.

 

معرفی کیلس استارت

سیستم کیلس استارت که به اختصار کیلس نیز نامیده می‌شود، یکی از جذاب ترین آپشن های خودروهای جدید و مدرن به شمار می‌رود. همانطور که از نامش مشخص است، راننده به کمک این آپشن می‌تواند بدون نیاز به کلید، خودرو را روشن یا خاموش کند. علاوه بر این، باز و بسته شدن درب های خودرو نیز بدون نیاز به کلید انجام می‌شود. سیستم کیلس استارت را نمی‌توان یک تکنولوژی جدید دانست اما به عنوان یک آپشن جدید به خودروهای مدرن اضافه شده است.

بسیاری از افراد، سیستم کیلس استارت را با نام کلید هوشمند یا سیستم روشن و خاموش بدون کلید (ورود و خروج بدون کلید) می‌دانند. خودروهایی مجهز به این سیستم، هیچ کلیدی برای استارت خودرو ندارند. روشن کردن خودرو تنها با فشار دادن یک دکمه انجام می‌شود. درب های خودرو نیز با نزدیک کردن ریموت مخصوص خودرو باز و بسته می‌شوند.

برخی از سیستم های پیچیده کیلس استارت به گونه طراحی شده اند که همزمان با باز شدن درب ها، تنظیمات تعیین شده توسط راننده فعال می‌شوند. به عنوان مثال، آینه ها و سان روف باز شده و پنجره ها پایین می آیند. علاوه بر این، امکان تنظیم دمای درون خودرو از فاصله دور نیز وجود دارد.

 

کاربرد کیلس استارت

اهمیت استفاده از کیلس استارت

سیستم کیلس استارت به منظور راحتی و رفاه صاحبان خودرو طراحی شده است. با این وجود، امنیت خودرو از مهم ترین مزایای خرید کیلس استارت محسوب می‌شود. در صورت نصب در مراکز معتبر، خیالتان از بابت سرقت خودرو تا حد زیادی راحت می‌شود. از آنجایی که روشن و خاموش کردن خودرو بدون کلید انجام می‌شود، پس سارق حتی با شکستن شیشه ها نیز نمی‌تواند خودرو را روشن کند.

به منظور افزایش امنیت خودرو، سیستم کیلس استارت طوری طراحی شده است که  موتور خودرو 60 ثانیه بعد از عدم شناسایی ریموت از کار می‌افتد. از سوی دیگر، آژیر خودرو در صورت ورود به زور، فعال و پیامکی به صاحب خودرو ارسال می‌شود. لازم به ذکر است که سیستم های جدید کیلس استارت به GPS نیز مجهز هستند. در نتیجه، امکان ردیابی خودرو در صورت سرقت نیز وجود دارد.

امکانات ویژه سیستم کیلس استارت باعث شده است تا برای افراد دارای ناتوانی های خاص مناسب باشد. به عنوان مثال، این سیستم برای افراد دارای آرتروز شدید که چرخاندن کلید برایشان دشوار است، کاربرد زیادی دارد. علاوه بر این، امکان تنظیم خودرو از راه دور وجود دارد که در فصول سرد و گرم سال نیز بسیار کمک کننده است. با این وجود، سیستم کیلس استارت دارای معایبی ازقبیل هک شدن و تمام شدن باتری است. علاوه بر این، در صورت گم شدن ریموت نمی‌توان از هیچ یک از قابلیت های خودرو استفاده کرد.

 

خرید و نصب کیلس استارت

نکته قابل توجه در مورد سیستم کیلس استارت، امکان نصب آن روی خودروهای دارای استارت معمولی است. البته، نمی‌توان انتظار داشت که این سیستم مانند سیستم فابریک خودروهای پیشرفته عمل کند. نصب سیستم کیلس استارت نیازی به سوراخکاری یا برشکاری ندارد و بدون آسیب به خودرو انجام می‌شود. به منظور بهره مندی از مزایای خرید کیلس استارت باید دقت بالایی داشته باشید و به مراکز معتبر مراجعه کنید. برای خرید و نصب کیلس استارت کلیک کنید.

 

مزایای کیلس استارت

مزایای خرید کیلس استارت

سیستم کیلس استارت مانند سایر آپشن های خودرو دارای مزایای بسیار زیادی است. در این بخش به مهم ترین مزایای خرید کیلس استارت می‌پردازیم.

  • روشن کردن خودرو بدون سوئیچ: اولین مزیت این سیستم، روشن کردن خودرو بدون نیاز به کلید است. روشن شدن خودرو به کمک یک دکمه صورت می گیرد. البته، در سیستم استارت برخی از خودروها ابتدا باید پدال ترمز را فشار دهید و بعد دکمه استارت را بزنید.
  • قفل شدن کامل خودرو: مزیت دوم، قفل شدن درب های خودرو بعد از پیاده شدن است. این کار تنها با لمس کردن دستگیره درب خودرو صورت می‌گیرد. علاوه بر این، امکان قفل شدن درب ها از طریق ریموت مخصوص خودرو نیز وجود دارد. درب خودرو با نزدیک شدن باز و با دور شدن از خودرو به طور خودکار بسته می‌شود. در نتیجه، احتمال سرقت ماشین بسیار کم است. علاوه بر این، این ویژگی زمانی بکار می‌آید که دستانتان پر است و نمی‌توانید درب خودرو را باز یا بسته کنید.
  • داشتن حافظه: برخی از سیستم های کیلس استارت پیشرفته دارای حافظه هستند. اطلاعات مهم خودرو ازجمله دمای داخل اتاق، ویژگی های صندلی و زاویه آینه در این کارت حافظه ذخیره می‌شوند. نکته جالب این است که در صورت تغییر وضعیت خودرو، تمام تنظیمات بعد از اولین ورود به خودرو به حالت اولیه خود باز می‌گردند.
  • امکان روشن و خاموش کردن خودرو از فواصل دور: یکی دیگر از مزایای خرید کیلس استارت، روشن و خاموش کردن از راه دور است. این آپشن کاربردی دارای امکانات بسیار زیادی است، ازجمله باز و بسته کردن آینه بغل یا سان روف خودرو از راه دور. علاوه بر این، در فصول سرد و گرم می‌توان پیش از ورود به خودرو، دمای آن را تنظیم کرد.

 

سخن نهایی

سیستم کیلس استارت یکی از آپشن های کاربردی جدید در اکثر خودروهای وارداتی مدرن است. این سیستم مجهز به ریموتی است که به کمک آن روشن و خاموش کردن خودرو و باز و بسته کردن درب ها انجام می‌شود. از مهم ترین مزایای خرید کیلس استارت می‌توان به امنیت بالا در صورت نصب توسط کارخانه اشاره کرد. لازم به ذکر است که امکان نصب این سیستم روی خودروهایی با سیستم استارت معمولی نیز وجود دارد. آیا تاکنون نصب چنین آپشنی روی خودرو به فکرتان رسیده است؟ برای خرید انواع تجهیزات خودرو مانند مانیتور فابریک وینکا، دوربین 360 درجه خودرو و … بهتر است از طریق وینکا سرویس که نمایندگی مرکزی وینکا در کرج است، اقدام کنید.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *