رویه ارسال سفارش از وینکا سرویس

رویه ارسال سفارش از وینکا سرویس

زمان کاری

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. فروشگاه وینکا سرویس در کرج به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

سفارش‌های ثبت شده

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. فروشگاه وینکا سرویس همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه وینکا سرویس به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه وینکا سرویس محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

در صورت بروز مشکل در پردازش نهاییِ سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

امکان پرداخت حضوری

امکان پرداخت در محل برای محصولات فروشگاه وینکا سرویس وجود دارد ولی لازم است پیش از ارسال، طی تماس تلفنی با بخش پشتیبانی، این موضوع را با همکاران در میان بگذارید تا هماهنگی های لازم صورت گیرد.

برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداٌ توصیه میشود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی در حضور مامور پست چک شود و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری به عمل آید، بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود. تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی‌نت، رستوران، هتل و مانند آن در صورتی که فرد شاغل باشد  امکان‌پذیر است.

اطلاع رسانی

فروشگاه وینکا سرویس مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه وینکا سرویس محفوظ است.

اطلاع رسانی قیمتی

در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت فروشگاه وینکا سرویس ، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای فروشگاه وینکا سرویس محفوظ است و در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت فروشگاه وینکا سرویس می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

فرم سفارش

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

ارسال با پست

پست پیشتاز و تیپاکس به عنوان اولویت های اولیه برای کالاهای عادی برای سفارش های تمامی نقاط ایران در نظر گرفته شده است. پس از پردازش سفارش و تحویل به شرکت حمل، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 2 تا 5 روزکاری است.

پس از تحویل سفارش به شرکت حمل همچون سایر مراحل قبل اطلاعات مرسوله از طریق پیام کوتاه برای شما ارسال خواهد شد. در حالی که  منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست و تیپاکس هستید، میتوانید مرسوله را از طریق حساب کاربری خود در وبسیات فروشگاه و همچنین سامانه رهگیری مرسولات تیپاکس و پست جمهوری اسلامی ایران رهگیری نمایید.