وبلاگ

بهترین محل نصب ردیاب خودرو

محل نصب ردیاب خودرو

یک ردیاب GPS قابل حمل می تواند امنیت افراد مسن، بچه ها، حیوانات خانگی و غیره را تضمین کند و آرامش خاطر را با خود به همراه بیاورد. از کاربردهای GPS، نصب ردیاب خودرو  و  دوربین 360 درجه خودرو جهت ردیابی موقعیت خودرو است. شما می توانید با نصب ردیاب، خودرو خود را زیر نظر داشته باشید و به عنوان یک ابزار جهت پیشگیری و محافظت از وسیله نقلیه خود استفاده کنید.

ردیاب خودرو

ردیاب خودرو چیست؟

دستگاه GPS، از جمله فناوری هایی است که امروزه در سرتاسر جهان کاربرد های بسیار زیادی دارد و در کارها و موارد مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.  این روزها، GPS طیف وسیعی از کاربردها را دارد، از تمرینات نظامی در سراسر جهان گرفته تا مسیر هایی که به رانندگان کمک می کند مسیر خود را پیدا کنند یا خودروی به سرقت رفته خود را پیدا کنند.

برای استفاده از GPS شما باید آن را توسط یک دستگاه، روی وسیله مورد نظرتان اعم از خودرو، وسیله نقلیه، چمدان یا هر وسیله دیگر نصب کنید. پس از نصب آن، باید برنامه آن را نیز بر روی گوشی همراه خود نصب کرده و آن را فعال کنید.

حالا شما با متصل کردن دستگاه GPS و برنامه آن، می توانید به راحتی خودروی خود را ردیابی کرده و مقصد و حرکات بعدی آن را پیش بینی کنید!

یک دستگاه ردیاب جی پی اس می تواند توسط مدیران شرکت ها و کارخانه ها جهت ردیابی و مراقب از اموال و دارایی های خود مخصوصا وسایل نقلیه، اطلاع از وضعیت ترافیک جاده ها و خیابان ها و گزارش کار وسایل نقلیه در محل کار و آینه تاشو برقی کیا سراتو، مورد استفاده قرار بگیرد.

ردیاب ‌های GPS برای وسایل نقلیه از داده‌ های ماهواره ‌ای برای ارائه اطلاعات درباره مکان، سرعت، جهت و مسافت خودروی شما استفاده می‌کنند. مزایای نصب ردیاب خودرو شامل محافظت در برابر سرقت، بهبود ایمنی رانندگان جوان و حتی تخفیف بیمه است.

بهترین محل برای نصب ردیاب خودرو

شاید این سوال برایتان پیش آید که ردیاب خودرو را در کدام قسمت های خودرومان  مانند آینه تاشو برقی پژو پرشیا می توانیم نصب کنیم. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا با بهترین محل ها برای نصب ردیاب خودرو اشنا شوید.

  1. زیر داشبورد خودرو

قرار دادن ردیاب خودرو در زیر داشبورد ماشین می تواند از بهترین مکان ها برای پنهان کردن ردیاب باشد. همچنین به دلیل قرار گرفتن در جای مناسب، سیگنال ها را به خوبی از ماهواره دریافت می کند و به خوبی خودرو را ردیابی می کند.

باتوجه به نتایج به دست آمده، اتصال ردیاب GPS در زیر داشبورد ماشین اهداف زیادی را به طور همزمان دنبال می کند. اول، ردیاب خودرو در دسترس نیست و نمی توان به راحتی آن را جا به جا کرد.

ثانیا، یک ردیاب قابل حمل در زیر داشبورد و مانیتور ساینا و کوییک می تواند سیگنال خوبی از ماهواره دریافت کند و به طور یکپارچه کار کند. در نهایت ردیاب به دور از عناصر طبیعی بوده و برای مدت طولانی تری به شما خدمات ارائه می دهد.

زیر داشبورد خودرو

  1. داخل چراغ ترمز

در بسیاری از خودروها، شما فقط می توانید از طریق صندوق عقب به چراغ های ترمز و آینه تاشو برقی جک اس 3  ، دسترسی داشته باشید. این باعث می شود که چراغ های ترمز مکانی عالی برای مخفی کردن و نصب ردیاب خودرو باشد. مطمئن شوید که دستگاه را در جایی قرار دهید که نور را مسدود نمی کند. در غیر این صورت، به پلیس دلیلی می دهید که شما را با مجرمان اشتباه بگیرد.

 

  1. پشت و زیر صندلی خودرو

از دیگر مکان های مناسب برای جاساز کردن ردیاب خودرو، زیر یا پشت صندلی ماشین است. اگر این ترفند برای شما جالب است، باید صندلی خودرو را بیرون بیاورید و پس از قرار دادن و نصب ردیاب خودرو در زیر صندلی، دوباره همان را در جای خودش قرار دهید. اگر باز هم نگرانی دارید و می خواهید که خودرویتان به خوبی پنهان و مخفی شود، می توانید آن را زیر روکش صندلی قرار داده و سپس روکش را بخیه بزنید تا کاملا از دید خارج شود.

همچنین اگر دستگاه ردیاب را در طرفین نصب کنید، پیدا کردن آن مشکل تر خواهد بود و توجه کمتر کسی به آن جلب خواهد شد.

 

  1. زیر سپر جلو و عقب ماشین

ممکن است برای کسی چالش برانگیز باشد که فکر کند ردیاب خودرو در سپر جلو یا عقب است، زیرا حتی خود سپر در معرض دید قرار ندارد. در میان سیم ‌های بی شمار، سپر ماشین یکی از بهترین مکان ‌ها برای نصب ردیاب خودرو است. البته به یاد داشته باشید که برای انجام این کار، ممکن است مجبور شوید از یک مکانیک خودرو کمک بگیرید.

برای پنهان کردن ردیاب خودرو، شما می توانید آن را هم در سپر عقب یا سپر جلو قرار داده و خیالتان راحت باشد که در میان تعداد زیادی از کابل ها، پیدا کردن ردیاب چالش برانگیز خواهد بود.

 

  1. کنار بلندگو های خودرو

محل قرار گیری بلندگو های خودرو معمولا روی درهای کناری یا پشت صندلی عقب است. از ویژگی های نصب ردیاب خودرو در این قسمت، سهولت دسترسی به پشت و کنار بلندگوها و آسان بودن نصب GPS با توجه به سیم کشی های این قسمت و مخفی بودن آن است.

 

  1. زیر آفتاب گیر خودرو

از بهترین محل نصب ردیاب آهنربایی در خودرو، زیر آفتاب گیر آن است. این قسمت از در دسترس ترین بخش های خودرو برای نصب ردیاب است. اما نکته ای که در این مورد قابل ذکر است، در معرض دید بودن ردیاب در این قسمت است، که در صورت به سرقت رفتن ماشین به راحتی می تواند توسط سارقان پیدا شود.

 

جمع بندی

یک ردیاب GPS برای اتومبیل ها، یک محافظ کامل در برابر تهدیدهای امنیتی و ایمنی به حساب می آید. می توانید از آن برای کمک به نوجوان خود در یادگیری اصول رانندگی ایمن استفاده کنید یا مراقب رانندگی اعضای خانواده خود باشید. همچنین با نصب ردیاب خودرو از امنیت خودروی خود مطمئن باشید زیرا در صورت به سرقت رفتن خودرو، سریعا مطلع می شوید و می توانید آن را از طریق گوشی خود ردیابی و پیدا کنید.

اما نکته کلیدی برای استفاده حداکثری از ردیاب GPS قابل حمل در خودرو، نصب و محل قرارگیری آن در خودروی شماست. به گونه ای که بتواند بدون هیچ وقفه ای کار خود را انجام دهد، در معرض دید نباشد و به آسانی نیز در دسترس شما قرار بگیرد. در این مقاله نیز سعی شد با تعمیر مانیتور وینکا و معرفی بهترین مکان ها برای نصب ردیاب خودرو کار شما در این مرحله آسان تر شود.

منبع

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *