دسته‌بندی نشده

ویژگی های بهترین دزدگیر ماشین

بهترین دزدگیر ماشین

بسیاری از افراد نه فقط در ایران، بلکه در تمام دنیا نگران این هستند که خودروی آن ها به سرقت برود و در واقع، این موضوع به یکی از بزرگترین دغدغه افراد تبدیل شده است.

برای جلوگیری از این کار، سازندگان سعی کرده اند که دزدگیر ماشین را طراحی کنند تا از به سرقت رفتن خودرو جلوگیری کند که برای خریدن یکی از بهترین آن ها و دوربین 360 درجه خودرو می بایست ویژگی‌های مهمی را مد نظر قرار داده و آن ها را بررسی کنید

در این مقاله تمام سعی خود را می کنیم که در مورد آن ها  توضیح دهیم. پس تا انتهای مطالب با ما همراه باشید.

 

دزدگیر معمولی

 

بعضی از دزدگیر های ماشین، کاملا معمولی بوده و یک سری موارد را تشخیص می دهند؛ به عنوان مثال: ضربه زدن.

وقتی ضربه ای به ماشین و آینه تاشو برقی پژو پرشیا برخورد می کند، سنسور، آن را به عنوان خطر تشخیص داده و صدای آژیر بلند می شود. البته بهتر است به این موضوع توجه کنید که این دزدگیر ها امنیت نسبتا پایینی دارند و این اطمینان را نمی توانیم به شما بدهیم که با وجود استفاده از آن، خودروی شما به سرقت نخواهد رفت.

 • دزدگیر سیم کارت خور

نسل جدیدی از دزدگیر که می توان هر نوع سیم کارتی را درون آن قرار داد.

وقتی خودرو به سرقت رفت می توانید با استفاده از سیم کارت آن را ردیابی کنید یا حتی این قابلیت در آن وجود دارد که شما می‌توانید خودرو را از راه دور خاموش و روشن کنید.

 • دزدگیر های تصویری

آخرین ورژن دزدگیر ها، دزدگیر تصویری است.

این مورد به صورت تصویری، وضعیتی از خودرو را به شما ارائه می دهد؛ اما برای استفاده از آن می بایست اپلیکیشنی را روی گوشی خود نصب کنید تا موقعیت خودرو را در هر مکانی بررسی کنید. برای اینکه با کارایی این دزدگیر بیشتر آشنا شوید در ادامه در مورد آن بحث می کنیم.

وقتی راننده به خودرو نزدیک می شود با وجود نصب دزدگیر، تصویری از خودرو به صورت اتوماتیک برای شما و مانیتور ساینا و کوییک ارسال می شود.

یکی از بهترین قابلیت‌ های این دزدگیر، این است که می توان از راه دور و در هر شرایطی، وضعیت خودرو را مدیریت کرد.

 

دزدگیر های تصویری

 

تعریف دزدگیر ماشین

دزدگیر ماشین سیستمی است که امنیت آن را تامین می کند و دارای یک سری قابلیت هایی است که باعث می شود خودرو به سرقت نرود؛ از جمله: داشتن سنسور یا آژیر در هنگام روبرو شدن با خطر که فعال می شوند.

ویژگی های بهترین دزد گیر ماشین

در ادامه به ویژگی هایی که بهترین دزدگیر ماشین ها دارند می پردازیم:

 • خروجی چشمی

این چشمی حرکت را تشخیص می دهد و نوعی سنسور است که باعث می شود آژیر در هر لحظه به صدا در نیاید.

هنگامی که خودرو حرکت می کند، سنسور آن را تشخیص داده و شروع به فعالیت می کند.

 

خروجی چشمی

 

 • خروجی شوک سنسور(حسگر ضربه)

شوک سنسور، حسگری است که  وقتی ضربه ای به خودرو وارد می شود، حساسیتی از خود نشان می دهد یا وقتی که خودرو را تکان می دهید، شروع به کار می کند و سیگنال هایی را به طرف دستگاه مرکزی ارسال می کند و در نهایت آژیر ماشین تحریک شده و روشن می شود.

 • خروجی شاسی درب ها و صندوق و کاپوت

بعضی از دزدگیر ها این قابلیت را دارند که با استفاده از آن می توانید چک کنید هنگام بستن خودرو، آیا شیشه ها به طور کامل بالا آمده یا خیر.

 

خروجی شاسی درب ها

 

 • خروجی پاور ویندوز(بالابر ماشین)

دزدگیر هایی که امروزه تولید می شوند بسیار مجهز بوده و به شما این امکان را می‌دهند که با استفاده از یک کلید، درب خودرو و آینه تاشو برقی کیا سراتو را باز یا بسته کنید و نحوه کار آن به این صورت است که جریان برقی را دریافت کرده و سیگنالی را ارسال می کند تا درب خودرو در صورت بسته بودن باز شود و بالعکس.

اگر قصد دارید پاور ویندوز را نصب کنید می توانید با انواع آن آشنا شده و اقدام به خرید مناسب ترین پاور ویندوز کنید.

 • خروجی قطع کن موتور

در واقع، وظیفه این قطعه، این است که برق خودرو یا حتی بنزین آن را قطع و وصل می کند و در صورت وجود این قطعه در دزدگیر ماشین مطمئن باشید که امنیت خودروی شما بالا خواهد رفت.

 

خروجی قطع کن موتور دزدگیر ماشین

 

 • خروجی صندوق پران

پمپ صندوق پران وقتی به دزدگیر متصل می شود، شما با فشار دادن کلید مخصوص روی دزدگیر می‌توانید درب صندوق خودرو را باز کنید.

 • خروجی پدال ترمز

با استفاده از این ویژگی می توانید پدال ترمز را قفل کنید.

 • قفل خودکار درب ها

قفل درب خودرو فقط برای جلوگیری از سرقت نیست، بلکه گاها متوجه می شویم که بعد از سوار شدن، درب خودرو و آینه تاشو برقی جک اس 3  باز شده و افراد چنانچه دقت نکنند به بیرون پرت می شوند.

 • سنسور دزدگیر ماشین

قفل اتومات درب ها در دزدگیر ماشین، قابلیتی است که امنیت سرنشینان خودرو را بالا می‌برد و بدون هیچ نگرانی می توانید شروع به رانندگی کنید.

 • آنتن دهی مناسب

دزدگیر های ماشین عموماً آنتن دهی بسیار بالایی دارند و حتی از فاصله چند کیلومتری نیز می توانید از آن استفاده کنید.

 

آنتن دهی مناسب دزدگیر ماشین

 

 • ریموت های قابل شارژ

دزدگیر های ماشین می توانند شارژ شوند و به راحتی بدون اینکه نگران تمام شدن انرژی آن باشید، می توانید خودروی خود را قفل کنید.

منبع

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *